¨
   
 

Katalog rodinných domů
Euroline Bohemia 2015

Společnost EUROLINE BOHEMIA, spol. s r.o., jako jeden z předních dodavatelů projektů rodinných domů v České republice, Vám přináší další katalog pro rok 2015, který slouží k výběru projektu rodinného domu. Pro letošní rok jsme pro vás připravili 952 projektových řešení.

O kvalitě našich projektů se už mohly přesvědčit tisíce spokojených zákazníků, kteří si staví, nebo už bydlí v rodinném domě postaveném podle našeho projektu. Naše rodinné domy jsou navržené podle posledních evropskych trendů z oblasti architektury, ergonomie, stavební fyziky a splňují všechny požadované normy. Rodinné domy EUROLINE jsou navržené z tradičních zdících materiálů, které nejlépe splňují představy našeho stavebníka a jsou dostupné na celém území republiky. Největší výhodou katalogových projektů proti individuálním projektům je jejich velmi výhodná cena a v neposlední řadě téměř okamžitá dodávka.
Tištěný katalog rodinných domů si můžete vyzvednout za 149,- Kč v naší kanceláři. Při zaslání na dobírku cena katalogu činí 259,- Kč.
Katalog rodinných domů v elektronické podobě na DVD si můžete vyzvednout zdarma v naší kanceláři nebo Vám jej za 45,- Kč zašleme, cenu uhradíte přes internet banking.

Online objednávka katalogu

 - tyto údaje vyplňte pro kladné vyřízení Vaší objednávky
 titul :
 jméno :
 příjmení :
 firma :
 - tuto kolonku vyplňte, pokud katalog
   objednáváte na firmu, společnost nebo organizaci 
 ulice :  číslo: 
 obec / město :   PSČ : 
 počet objednaných kusů    KATALOG 2015 
                    KATALOG 2015 v elektronické podobě na DVD 
 - tyto údaje jsou dobrovolné a slouží pro kontaktování klienta
   příp. informování o nových produktech a službách
 telefon :
 e-mail :
 - pro vymazání údajů stiskněte tlačítko :
 - pro odeslání údajů stiskněte tlačítko:
 
 


© Copyright 2014 | H&H Jana Hubková