¨
   
 

Exkluzívní nabídka:

  • 952 projektů rodinných domů

  • doplňkové projekty garáž, žumpa, přístřešek, zahradní domek

  • 23 novinek pro rok 2015

  • poradenská služba zdarma

  • zajímavé ceny

  • zajistíme situační osazení rodinného domu

  • změny projektu

  • možnost půjčky na výstavbu rodinných domů
 

RODINNÉ DOMY:

Všechny projekty domů v nízkoenergetickém standardu nebo - Odolný dům - se silnějšími nosnými konstrukcemi odolnými vůči extrémům přírody. Projekt domu v standardu roku 2020 - Aktivní rodinný dům AKTIV; vyrobí více energie než spotřebuje, šetří životní prostředí. Vybrané projekty domů upravené na pasivní rodinné domy.

Rodinné domy navrhujeme tak, abyste je mohli osadit na každý stavební pozemek. Použijte náš Výběr projektu rodinného domu a za několik minut máte vybraný svůj vysněný rodinný dům!
K nejoblíbenější třídě rodinných domů již několik let patří Bungalovy projekty. V naší nabídce najdete 146 projektů domů Bungalov z celkového počtu 453 rodinných domů. Podle spotřeby energie máme v nabídce pasivní rodinné domy, nízkoenergetické projekty domů, úsporné a méně úsporné projekty domů. Vybraný rodinný dům osadí na Váš pozemek naši obchodní zástupci nebo partneři a ke stavebnímu povolení Vám zpracujeme Energetický certifikát (PENB) za zvýhodněnou cenu. K realizačnímu projektu domu Vám ZDARMA přibalíme Průkaz energetické náročnosti, Položkový rozpočet a Výkaz výměr.

Pokud Vám nevyhovuje náš typový projekt, zapracujeme v našich obchodních zastoupeních požadované změny k projektu domu. Pokud je změna jednoduchá, bezplatně a na počkání Vám vystavíme autorský souhlas. Bezplatné konzultace jsou samozřejmostí. Přijďte se k nám poradit!

Díky zpětné vazbě a servisu po celé České republice Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní projekty rodinných domů za nízké ceny. Rodinné domy EUROLINE již 15 let patří k nejprodávanějším rodinným domům na Slovensku i v České Republice. Vyberte si i Vy!

Bytové domy

Pro návrh bytových domů čerpáme z velkých zkušeností a potřeb našich zákazníků. Víme,že bytové domy jsou velkou investicí, ale s námi bude investice do každého bytového domu správnou volbou. Máme dlouholeté zkušenosti s projektováním bytových domů na Slovensku i v České republice.

 

 
 


© Copyright 2014 | H&H Jana Hubková